کنترل نهایی و برنامه امتحانات پایان ترم - نیمسال تحصیلی ۳۹۸۲ - مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی

۱۸ خرداد ۱۳۹۹ | ۲۲:۳۶ کد : ۱۱۷۰۳ اخبار و اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۴۳۱

بدینوسیله به اطلاع دانشجویان محترم پردیس می‌رساند، با توجه به اصلاح تقویم آموزشی نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۹-۱۳۹۸، در پیوست نامه و شیفت دو هفته‌ای بازه امتحانات پایان ترم دانشگاه، دانشجویان محترم کلیه رشته‌های فعال در پردیس می‌توانند در صورتی که درخواستی درخصوص تغییر زمان امتحانات در بازه زمانی اعلام شده در تقویم دانشگاه (از تاریخ ۵ تیر لغایت ۱۹ تیرماه ۱۳۹۹) داشته باشند، درخواست خود را از طریق نماینده کلاس نهایتاً تا تاریخ ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ به اداره آموزش پردیس ارسال نمایند، (توجه داشته باشید که به درخواستهای ارسال شده خارج از بازه زمانی اعلام شده به هیچ عنوان پاسخ داده نخواهد شد و برنامه پیوست نامه ملاک عمل اداره آموزش پردیس خواهد بود.)

** رعایت موارد زیر مهم و ضروری می‌باشد:

۱. دانشجویان موظف هستند دروس خود را از نظر نام درس، کد درس، نام استاد و گروه ارائه شده کنترل نموده و درصورت مشاهده تناقض با برنامه درسی اعلام شده از طرف اداره آموزش پردیس در فایل پیوست نامه، نهایتاً تا تاریخ ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ درخواست خود را جهت اصلاح مغایرت به صورت کتبی به اداره آموزش پردیس اعلام نمایند.

۲. لازم است کلیه دانشجویان کلاس، تصویر نامه موافقت کتبی امضا شده خود را به نماینده کلاس ارسال نمایند. تا نماینده محترم کلاس درخواست‌ها را جمع بندی نموده و جهت بررسی و اظهار نظر به اداره آموزش پردیس ارسال نمایند.

۳. طبق روال سنوات قبلی، شرط ورود به امتحانات پایان ترم داشتن ثبت نام در موعد مقرر و نداشتن بدهی در سامانه جامع آموزش می‌باشد.

۴. با توجه به شرایط موجود نحوه برگزاری امتحانات پایان ترم پردس متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.

 

 

اصلاحیه_تقویم_آموزشی_سال ___۹۹-۹۸_ نیمسال_دوم

‌‌
برنامه_امتحانات_پایان_ترم_کارشناسی_ارشد-_پردیس_ارس _۳۹۸۲

‌‌‌‌
برنامه_امتحانات_پایان_ترم_دکتری_تخصصی-_پردیس_ارس _۳۹۸۲

‌‌‌‌‌‌
برنامه_امتحانی_-_پردیس_ارس _۳۹۸۲

 

 

 


( ۴ )