قابل توجه متقاضیان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران

راهنمای ثبت نام ، شیوه نامه کارشناسی ارشد، رشته های مقطع کارشناسی ارشد

۱۹ مرداد ۱۳۹۹ | ۲۲:۲۰ کد : ۱۲۲۳۵ اخبار و اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۱۳۶۵۰

قابل توجه متقاضیان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد - پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران

بدینوسیله به اطلاع می‌رساند، متقاضیان تحصیل در پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران می‌توانند ضمن دریافت راهنمای ثبت نام، شیوه نامه کارشناسی ارشد، رشته های کارشناسی ارشد مربوط به آزمون اختصاصی نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ پردیس بین المللی ارس، از طریق لینک https://ems1.ut.ac.ir از روز چهارشنبه مورخ ۱۵/‏۰۵/‏۱۳۹۹‬ ‬ لغایت دوشنبه ‬ مورخ ۰۶/۳۱/‏۱۳۹۹‬ جهت انجام ثبت نام الکترونیکی اقدام نمایند.

تذکرات بسیار مهم:

۱- به مدارکی که به صورت ناخوانا بارگذاری شده باشد امتیازی تعلق نخواهد گرفت (در صورتی که حجم فایل زیاد باشد می‌تواند آن را به صورت فایل زیپ بارگذاری نمائید، همچنین برای بارگذاری بیش از یک فایل در یک لینک نیز می‌توانید از این روش استفاده نمائید).

* به مدارک ارائه شده بعد از خاتمه زمان ثبت نام هیچ امتیازی تعلق نخواهد گرفت.

* در صورت بروز هر گونه مشکل در بارگذاری مدارک، با همکاران پردیس بین المللی ارس تماس حاصل نمائید.

۲- با توجه به تخصیص امتیاز به مدارک گواهی دیپلم و گواهی کارشناسی و نیز تخصیص امتیاز به برخی از دروس منتخب در مقطع کارشناسی، ارسال مدارک به صورت خوانا و بارگذاری ریزنمرات ممهور به مهر معاونت آموزشی دانشگاه مقطع کارشناسی مورد نیاز است. در صورت عدم بارگذاری مدارک مذکور در بازه زمانی ثبت نام، هیچگونه امتیازی از این بابت به متقاضی تعلق نگرفته و ارائه آنها بعد از اتمام زمان ثبت نام الکترونیکی پذیرفته نخواهد شد.

۳- زمان و نحوه انجام مصاحبه متعاقباً از طریق سایت پردیس بین المللی ارس اعلام خواهد شد.

۴- در صورت عدم مراجعه داوطلب برای شرکت در جلسه مصاحبه در موعد مقرر و اظهار بی اطلاعی از اخبار منتشر شده در سایت پردیس بین المللی ارس (درخصوص زمان و نحوه انجام مصاحبه)، هیچگونه عذری پذیرفته نشده و زمان مصاحبه تمدید نخواهد شد.

۵- آن دسته از متقاضیانی که مایل به استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران یا مربیان دانشگاه‌ها می‌باشند می باید در زمان مصاحبه، مدارک مربوطه را ارائه و تحویل نمایند.

۶- همواره اخبار و رویدادهای مربوط به ثبت نام و مصاحبه را از طریق سایت رسمی پردیس به آدرس aras.ut.ac.ir دنبال نموده و درصورت بروز هرگونه مشکل در فرآیند ثبت نام و دریافت پاسخ سوالات احتمالی، با شماره‌های زیر تماس حاصل نمائید.

* داوطلبان گرامی جهت انجام ثبت نام می‌بایست از مرورگر اکسپلورر ۹ به بالا استفاده نمائید.

* لازم به ذکر است که داوطلبانی که در فرآیند ثبت نام هزینه را پرداخت ننمایند ثبت نام آنها نهانی نخواهد شد.

تلفن‌های تماس اداره آموزش پردیس: ۷ – ۰۴۱۴۲۰۲۴۸۲۵ داخلی‌های ۳۰۱ – ۳۰۵ – ۳۰۶ – ۳۰۷ (بجز روزهای یکشنبه و دوشنبه ساعت ۸ صبح لغایت ۱۶ عصر)

تلفن دفتر تهران: ۰۲۱۸۸۹۹۰۵۲۹ (بجز روزهای پنجشنبه و جمعه ساعت ۸ صبح لغایت ۱۶ عصر)

کانال پردیس: @UTaras - اینستاگرام پردیس: @asarinternationalcampus

اداره آموزش پردیس


( ۱۶۷ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.