قابل توجه پذیرفته شدگان مقاطع کارشناسی ارشد ناپیوسته و دکتری تخصصی - پردیس بین المللی ارس - نیمسال اول سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰

۲۲ آذر ۱۳۹۹ | ۰۹:۰۵ کد : ۱۳۸۶۴ اخبار و اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۱۵۲۵

با سلام و آرزوی موفقیت، ضمن تبریک قبولی شما در پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران عرصه علم و تحقیق، امید داریم به لطف خداوند متعال در مسیر پیشرو موفق و سرفراز باشید. بدینوسیله به اطلاع پذیرفته شدگان مقاطع کارشناسی ارشد ناپیوسته و دکتری تخصصی می‌رساند، فرآیند ثبت نام در پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران به دو صورت الکترونیکی (غیر حضوری) و حضوری می‌باشد که با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و عدم امکان مراجعه حضوری دانشجویان به منظور انجام ثبت نام حضوری، مدارک مورد نیاز جهت تکمیل پرونده‌های آموزشی دانشجویان را که در ادامه آمده است، می‌بایست از طریق پست پیشتاز و با مسئولیت خود دانشجو به آدرس پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران واقع در شهرستان جلفا ارسال نمایند.

آدرس پردیس بین المللی ارس:
آذربایجان شرقی – منطقه آزاد ارس – شهرستان جلفا – بلوار امام خمینی – مجتمع پردیس‌های بین المللی ارس – پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران - اداره آموزش پردیس

کدپستی: ۵۴۴۱۶۵۶۶۴۹۸ - تلفن‌های تماس: ۰۴۱۴۲۰۲۴۸۲۵ الی ۰۴۱۴۲۰۲۴۸۲۷ داخلی‌های ۳۰۱ - ۳۰۵ - ۳۰۶

خواهشمند است قبل از ارسال مدارک، کلیه مطالب زیر و اطلاعیه‌های درج شده در سایت دانشگاه تهران به آدرس: www.ut.ac.ir (مربوط به پذیرفته شدگان آزمون مقاطع کارشناسی ارشد ناپیوسته و دکتری تخصصی سال "۱۳۹۹") را به دقت مطالعه فرمائید.

تذکر مهم: پذیرفته شدگانی که ثبت نام الکترونیکی و ارسال مدارک خود را انجام نداده و یا تکمیل ننموده باشند منصرف از تحصیل تلقی خواهند شد.


مدارک مورد نیاز و مهلت ارسال مدارک به منظور تکمیل فرآیند ثبت نام:


الف) مهلت ارسال مدارک:

تا روز جمعه مورخ ۰۵ دی ۱۳۹۹ خواهد بود.

ب - مدارک مورد نیاز برای ثبت‌نام‌:
ب -۱) اصل و یک برگ تصویر مدرک کارشناسی (برای پذیرفته شدگان هر دو مقطع دکتری و کارشناسی ارشد)، اصل و یک برگ تصویر مدرک کارشناسی ارشد (برای پذیرفته شدگان مقطع دکتری) مورد تأیید "وزارت علوم‌، تحقیقات و فناوری"، "وزارت بهداشت‌، درمان و آموزش پزشکی" یا "شورای عالی انقلاب فرهنگی" که در آن معدل دوره قید شده باشد‌.
- تبصره ۱) پذیرفته‌شدگانی که به دلایلی قادر به ارائه اصل مدارک کارشناسی یا کارشناسی ارشد ذکر شده در بند قبلی نمی‌باشند، لازم است اصل گواهی تأیید شده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک که نشان دهنده فراغت از تحصیل دانشجو تا قبل از ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ به همراه تعداد واحدهای گذرانده شده و معدل کل می‌باشد را ارائه نمایند.
- تبصره ۲) پذیرفته‌شدگانی که دارای مدرک تحصیلی معادل می‌باشند لازم است واجد شرایط مفاد «آئین‌نامه شرکت دارندگان مدارک معادل و غیررسمی در آزمون‌های مقاطع بالاتر» مصوب جلسه ۸۴۵ مورخ ۱۳۹۲/۰۴/۱۵ شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری (که طی بخشنامه شماره ۲/۷۷۶۳۳ مورخ ۱۳۹۲/۰۵/۲۸ توسط معاونت آموزشی وزارت متبوع به کلیه دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی ابلاغ شده است) باشند.

ب -۲) کپی کارت پایان خدمت یا کارت معافیت دائم و یا مدرکی که وضعیت نظام وظیفه پذیرفته شده را با توجه به بند «مقررات وظیفه عمومی» دفترچه کنکور مشخص نماید.

ب -۳) ریز نمرات مقطع قبلی

ب -۴) ارائه تعهد نامه محضری ( Word - PDF ) به قرار زیر و به تفکیک هر یک از مقاطع:

ب -۴-۱) ارائه تعهد نامه محضری برای پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد

ب -۴-۲) ارائه تعهد نامه محضری برای پذیرفته شدگان رشته‌های علوم انسانی در مقطع دکتری تخصصی

ب -۴-۳) ارائه تعهد نامه محضری برای رشته‌های فنی و مهندسی، محیط زیست و علوم کشاورزی در مقطع دکتری تخصصی

نکته ۱: ارائه کپی کارت ملی یا کپی شناسنامه ضامن الزامی است، همچنین برای ضامن کارمند ارائه فیش حقوقی و برای ضامن شغل آزاد ارائه کپی پروانه کسب الزامی است.

ب -۵) ارائه گواهی معتبر مبنی بر موافقت با استفاده از سهمیه (مربیان، ایثارگران) برای آن دسته از پذیرفته شدگانی که از امتیاز ایثارگری و یا مربی در آزمون اختصاصی پردیس استفاده نموده‌اند.

* به منظور تعیین وضعیت شهریه واریزی برای پذیرفته شدگانی که از سهمیه ایثارگران استفاده نموده‌اند، لازم است گواهی دال بر تعهد پرداخت شهریه تحصیلی توسط بنیاد شهید محل تحصیل (شهرستان جلفا) را به اداره آموزش پردیس تحویل نمایند.

ب -۶) ارائه حکم مرخصی سالانه یا موافقت کتبی بدون قید و شرط سازمان متبوع برای پذیرفته شدگانی که کارمند دولت هستند. (این بند برای کارکنان دولت الزامی است)

ب -۷) فرم‌های مورد نیاز به منظور تکمیل پرونده
ب -۷-۱) پذیرفته شدگان گرامی لازم است برای ارسال مدارک فیزیکی خود " فرم تحویل مدارک و پذیرش - PDF " را دریافت کرده و به منظور انجام امور ثبت نام توسط همکاران پردیس به ترتیب مراحل درج شده در فرم، ارسال نمایند.
مرحله اول: تحویل فرم تعهد نامه محضری به حسابداری و دریافت مُهر و تائید کارشناس مربوطه
مرحله دوم: کنترل اصل مدارک ارسالی به همراه فرم‌های تکمیل شده، امور مربوط به ثبت تاییدیه تحصیلی مقطع قبلی دانشجو، معافیت تحصیلی و پذیرش نهایی توسط اداره آموزش پردیس

ب -۷-۲) دانشجویان گرامی می‌توانند فرم تعهد نامه محضری ( word - PDF ) را دریافت نمایند به یکی از دفاتر اسناد رسمی (همراه با یک نفر ضامن معتبر) مراجعه نمایند، توجه نمائید که تحویل تعهدنامه محضری با شرایط اعلام شده الزامی می‌باشد.

ب -۷-۳) تکمیل فرم‌های:

* ثبت نام word - PDF

* مشخصات word - PDF

* تعهد عدم تحصیل همزمان در دو رشته و فارغ التحصیل شدن از مقطع قبلی word - PDF

* درخواست فرد مشمول در حال خدمت word - PDF (ویژه پذیرفته شدگانی که در حال خدمت می‌باشند)

* برگ درخواست ترخیص از خدمت سربازی word - PDF (ویژه پذیرفته شدگانی که در حال خدمت می‌باشند )

* اعلام قبولی در پردیس و تشکیل پرونده word - PDF (ویژه دانشجویانی که نیاز دارند قبولی خود را به سازمان مورد نظرشان ارائه نمایند.)

* تعهدنامه ادامه تحصیل دانشجوی دکتری و ارائه مدرک زبان word - PDF

* فرم صلاحیت عمومی داوطلبان به همراه مدارک مورد نیاز (کپی: صفحه اول شناسنامه، کارت ملی، حکم کارگزینی درصورت اشتغال) و فیش واریزی به مبلغ ۶۰۰,۰۰۰ ریال در فایل PDF (توجه نمائید که تکمیل این فرم و ارسال مدارک مربوطه برای تمام پذیرفته شدگان الزامی می‌باشد.)


تذکرات مهم:
* از پذیرفته‌شدگانی‌که حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ فارغ‌التحصیل نشده باشند، ثبت‌نام به عمل نخواهد آمد و قبولی آنان کان‌‌لم‌یکن تلقی خواهد شد.
* معدل مقاطع قبلی پذیرفته گان باید با معدلی که قبلاً در زمان ثبت‌نام یا نهایتاً در مرحله مصاحبه اعلام نموده‌اند یکسان باشد. بدیهی است در غیر این صورت از ثبت‌نام آن دسته از داوطلبانی که دارای مغایرت معدل باشند (معدل مندرج در مدرک تحصیلی آنان کمتر از معدل اعلام شده به این سازمان باشد) خودداری خواهد شد.
* در هر مرحله از ثبت نام و هنگام تحصیل، چنانچه مشخص گردد که داوطلبی، حقایق را کتمان نموده یا واجد یکی از شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه سازمان سنجش آموزش کشور نبوده، قبولی وی باطل و طبق مقررات با وی رفتار خواهد شد.
* تحصیل در دوره کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی بصورت تمام وقت است. لازم به ذکر است که پذیرش دانشجویان در این پردیس مطابق ضوابط نوبت روزانه (شهریه پرداز) محسوب می‌شود. * علی‌رغم برگزاری کلاس‌ها در ترم جاری در روزهای پایانی هفته، پردیس بین المللی ارس الزامی در زمانبندی کلاس‌ها در آخر هفته نخواهد داشت.
* از آنجا که تغییر گرایش و نقل انتقال پذیرفته شدگان دوره‌های تحصیلات تکمیلی میسر نمی‌باشد، لذا در این خصوص درخواست‌های داوطلبان قابل بررسی نخواهد بود.


( ۶ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.