وبینار آشنایی با امور آموزشی و پژوهشی برای دانشجویان جدید برگزار گردید.

۱۷ دی ۱۳۹۹ | ۱۴:۵۱ کد : ۱۴۲۸۵ اخبار و اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۵۵۷

روز دوشنبه ۱۵ دی ماه، وبینار آشنایی با امور آموزشی و پژوهشی پردیس ارس دانشگاه تهران برگزار گردید:

در این برنامه که توسط نرم افزار ادوبی کانکت دانشگاه بطور مجازی بر قرار گردید، رئیس پردیس ارس ضمن تبریک به پذیرفته شدگان این پردیس در پرسش و پاسخ آنلاین به سوالات و ابهامات دانشجویان ورودی جدید پرداخت.

در ادامه آقای دکتر امیری معاونت اجرایی پردیس ارس دانشگاه تهران، توضیحاتی در خصوص امور دانشجویی و مسائل مالی دانشجویان بیان نمود، همچنین آقای دکتر علیزاده معاونت علمی این پردیس به شرح آئین نامه‌ها و چارت آموزشی پرداخت و در ادامه آقای نظری رئیس امور آموزش پردیس به ابهامات و سوالات آموزشی نو دانشجویان پاسخ دادند. و در انتها برخی از مدیران گروه این پردیس به معرفی خود و اساتید گروه پرداختند.

دانشجویانی که در زمان برگزاری برنامه موفق به شرکت در این وبینار نشده‌اند می‌توانند از طریق لینک‌های زیر به فیلم این برنامه دسترسی داشته باشند. (لازم به ذکر است برای نمایش فیلم نیاز به نصب فلش پلیر در مرور گر سیستم خود دارید.)

*پس از چک کردن آدرس اتاق مجازی مربوط به رشته خود در این فایل به لینک برنامه ضبط شده اتاق مجازی خود در زیر مراجعه نمائید:

Vclas9.ut.ac.ir/aras1

پارت اول

پارت دوم

Vclas9.ut.ac.ir/aras2

پارت اول

پارت دوم

Vclas9.ut.ac.ir/aras3

پارت اول

پارت دوم

Vclas9.ut.ac.ir/aras4

وبینار آموزشی دانشجویان ارشد

 


( ۲ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.