کنترل نهایی و برنامه امتحانات پایان ترم -ورودی‌های نیمسال تحصیلی ۳۹۹۱ - مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی

۰۲ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۴:۳۵ کد : ۱۴۵۶۱ اخبار و اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۵۵۹

بدینوسیله به اطلاع می‌رساند، دانشجویان محترم کلیه رشته‌های فعال در پردیس می‌رساند جهت کنترل نهایی صحت دروس ثبت شده در سامانه جامع آموزش (تائید صحت انتخاب واحد ترم جاری دانشجویان) و رفع مغایرت‌های احتمالی در انتخاب واحد ترمی، لیست‌های حضور و غیاب امتحانات پایان ترم لطفاً گزارش مربوط به کارت جلسات امتحانی خود را از سامانه جامع آموزش مطابق راهنما چاپ نموده و دروس انتخابی را از نظر نام درس، شماره و گروه درسی با مشخصات ارائه شده در برنامه امتحانی مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی مقایسه و در صورت وجود مغایرت در دروس انتخاب شده از لحاظ نام درس، شماره و گروه درسی لازم است جهت رفع مشکل با اداره آموزش پردیس (آقای رشیدزاده) تماس گرفته شود.

توجه مهم: تاریخ و زمان‌های ثبت شده برروی کارت جلسه امتحان معتبر نبوده و جهت اطلاع از زمان دقیق برگزاری امتحانات فایل Pdf (برنامه امتحانی رشته مورد نظر) پیوست نامه را دانلود نمائید.

تذکر بسیار مهم: چنانچه دانشجو در زمان تعیین شده (تا روز پنجشنبه مورخ ۱۳۹۹/۱۱/۰۹) برای کنترل نهایی اقدامات فوق را انجام ندهد، عواقب ناشی از مشکلات احتمالی (به ویژه در جلسات امتحانی) برعهده دانشجو خواهد بود.

توجه: چانچه درخواستی درخصوص تغییر تاریخ و ساعات امتحانی داشته باشید، درخواست خود را با تأیید کلیه اعضا کلاس و استاد مربوطه نهایتاً تا تاریخ ۱۹/‏۱۰/‏۱۳۹۹‬ از طریق نماینده کلاس به اداره آموزش ارسال نمائید لازم به ذکر است که پردیس در روزهای یکشنبه و دوشنبه تعطیل بوده و ساعات کاری از ساعت ۷:۳۰ الی ۱۴:۳۰ می‌باشد.

 

برنامه امتحانی دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد- ورودی ۳۹۹۱

برنامه امتحانی دانشجویان مقطع دکتری- ورودی ۳۹۹۱

‌‌


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.