برگزاری مسابقه سراسری کتابخوانی "آوای وحی" توسط پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران ویژه دانشجویان

۲۲ آبان ۱۴۰۰ | ۲۲:۱۳ کد : ۲۳۵۵۸ اخبار و اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۸۱۱

پردیس بین المللی ارس مسابقه سراسری کتابخوانی آوای وحی را برگزار می‌نماید. 
پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران به مناسبت هفته قرآن و عترت دانشگاه‌ها مسابقه سراسری کتابخوانی قرآنی با عنوان "آوای وحی"را ویژه دانشجویان برگزار می‌کند.
به گزارش روابط عمومی پردیس بین المللی ارس، مسابقه کتابخوانی"آوای وحی" با رویکرد و محورهای سبک زندگی اسلامی به مناسبت هفته قرآن و عترت در بین دانشجویان سراسر کشور برگزار می‌شود.
گفتنی است: مسابقه کتابخوانی قرآنی "آوای وحی" از محتوای کتاب تفسیر دقایقی با قرآن به قلم حجت الاسلام والمسلمین محسن قرائتی به منظور آشنایی دانشجویان با معارف قرآنی طراحی شده است.
لازم به ذکر است: شرکت در این مسابقه برای عموم دانشجویان سراسر کشور آزاد است و علاقمندان می‌توانند تا ۵ آذرماه به سایت پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران به نشانی aras.ut.ac.ir مراجعه کرده و فایل کتاب و سوالات مسابقه را دانلود و پاسخ‌ها را به آدرس aras.executive@ut.ac.ir (معاونت اجرایی پردیس بین المللی ارس) ایمیل نمایند. (فایل کتاب در این لینک و پوستر و سوالات مسابقه به پیوست تقدیم شده است).

-- مسابقه_کتابخوانی.jpeg ...
-- 
مسابقه_آوای_وحی.pdf ...


( ۸ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.