مسابقه کتابخوانی «امام دل ها» در پردیس ارس

۱۸ خرداد ۱۳۹۹ | ۲۲:۲۴ کد : ۱۱۷۰۲ اخبار و اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۳۶۱

پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران مسابقه کتابخوانی مجازی «امام دل ها» را برپا کرده است.

 

به گزارش روابط عمومی پردیس بین المللی ارس، مسابقه کتابخوانی مجازی «امام دل ها» به مناسبت گرامیداشت سی و یکمین سالگرد ارتحال رهبرکبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) برپا شده است.

گفتنی است: مسابقه کتابخوانی مجازی «امام دل ها» از کتاب وصیت نامه امام خمینی تا تاریخ ۱۳ خرداد در اختیار دانشجویان قرار گرفته است و علاقه‌مندان فرصت دارند حداکثر تا ۲۰ خرداد پاسخ‌های صحیح را با ذکر مشخصات خود به نشانی araspublic@ut.ac.ir ایمیل نمایند.

لازم به ذکر است: در این برنامه کاربرگی از سوالات و جدول پاسخنامه طراحی و در صفحه رسمی اینستاگرام پردیس ارس به نشانی arasinternationalcampus برای مخاطبان در نظر گرفته شده است. همچنین مخاطبان می‌توانند برای دانلود کتاب و سوالات به پایگاه اینترنتی aras.ut.ac.ir مراجعه نمایند. در پایان مسابقه، به تعدادی از برندگان به صورت قرعه کشی جوایزی اهدا خواهد شد.

شایان ذکر است: پردیس بین‌المللی ارس دانشگاه تهران در رشته‌های هنر، علوم انسانی، علوم پایه، کشاورزی، محیط زیست، فنی مهندسی و علوم اجتماعی و رفتاری در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در حال فعالیت است و در رشته‌های مختلف از طریق شیوه نامه و مصاحبه دانشجو می‌پذیرد.

داوطلبان برای کسب اطلاعات تکمیلی می‌توانند به سایت معاونت آموزشی دانشگاه تهران و یا سایت پردیس بین‌المللی ارس مراجعه کنند.

 

لینک دانلود کتاب

دانلود سوال‌ها

‌‌‌‌‌‌‌‌‌

 


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.