قابل توجه دانشجویان پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران

برنامه‌های درسی و زمان ترمیم (حذف و اضافه) نیمسال تحصیلی ۳۹۹۱:

۲۹ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۳:۰۷ کد : ۱۲۷۱۵ اخبار و اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۲۰۲۰

بدینوسیله به اطلاع می‌رساند، دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی پردیس می‌توانند ضمن دریافت برنامه درسی از لینکهای مربوطه و دانلود تقویم آموزشی دانشگاه تهران از طریق لینک " تقویم" مطابق فایل راهنما از روز شنبه مورخ ۱۲ مهر ۱۳۹۹ لغایت روز دوشنبه مورخ ۱۴ مهر ۱۳۹۹ اقدام به حذف و اضافه (ترمیم) نمایند. لازم به ذکر است، دانشجویانی که در زمان انتخاب واحد موفق به انجام ثبت نام نشده‌اند در زمان حذف و اضافه می‌توانند درس‌های ارائه شده را انتخاب کنند.

تذکر بسیار مهم: با توجه به بخشنامه اداره کل آموزش دانشگاه، کلیه کلاس‌های نیمسال ۳۹۹۱ از اول مهرماه و صرفاً از طریق سامانه یادگیری الکترونیکی (Elearn.ut.ac.ir) برگزار خواهد شد، لذا دانشجویان می‌توانند راهنمای نحوه استفاده از سامانه مذکور را از لینک https://utec.ut.ac.ir/web/academics/reference/students دانلود و مطالعه نمائید.

لازم به توضیح است که نمایندگان کلاس‌ها می‌بایست در خصوص تشکیل کلاس‌های درسی با اداره آموزش در ارتباط بوده و همکاری لازم را داشته باشند.

نکته ۱: حتماً توجه داشته باشید کد دروس انتخابی مطابق کدهای درسی ارائه شده در فایل مربوط به برنامه‌های درسی باشد.

نکته ۲: برنامه امتحانی هر یک از مقاطع تحصیلی در فایل‌های مربوط به برنامه درسی اطلاع رسانی شده است، در صورتی که دانشجویان پیشنهادی در این خصوص داشته باشند می‌بایست نهایتاً تا پایان آبان ماه ۱۳۹۹ درخواست خود را از طریق نماینده کلاس به همراه امضا و تائید کلیه دانشجویان تحویل اداره آموزش نمایند.

نکته ۳: برنامه درسی برخی از رشته‌ها از طرف گروه مربوطه به طور کامل ارسال نشده است لذا به محض تکمیل آن متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.

برنامه_درسی_و_امتحانی-_مقطع_کارشناسی_ارشد-ترم _۳۹۹۱

برنامه_درسی_و_امتحانی-مقطع_دکتری-ترم _۳۹۹۱

تقویم_آموزشی_سال _۱۳۹۹-۱۴۰۰_ شروع_کلاس_های _۲۹-۶_(۱)


( ۹ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.