زمانبندی و تمهیدات لازم برای برگزاری مصاحبه (غیرحضوری / مجازی) داوطلبان مقطع دکتری تخصصی و کارشناسی ارشد - نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۰- ۱۳۹۹

۰۷ مهر ۱۳۹۹ | ۱۵:۲۴ کد : ۱۲۸۷۵ اخبار و اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۸۱۷۴

بدینوسیله به اطلاع داوطلبان محترم ثبت نام در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی پردیس می رساند:

۱. زمان برگزاری مصاحبه (مجازی / غیرحضوری) داوطلبان مقطع دکتری تخصصی پردیس بین المللی ارس به تفکیک رشته از روز سه شنبه مورخ ۱۵ مهر لغایت روز یکشنبه مورخ ۲۰ مهر ۱۳۹۹ براساس جدول زمانبندی پیوست خواهد بود.

۲. پس از اتمام بررسی مدارک، تا تاریخ ۲۲ مهر ۱۳۹۹ با داوطلبان مقطع کارشناسی ارشد جهت انجام مصاحبه تماس حاصل خواهد شد.

لازم به توضیح است که با توجه به شرایط موجود پیرامون شیوع ویروس کرونا، نحوه انجام مصاحبه ها برای داوطلبان مقطع دکتری تخصصی به صورت مجازی و از طریق نرم افزار " ادب connect مستقل" خواهد بود. لذا داوطلبان می بایست به نکات زیر توجه جدی کنند تا در زمان برگزاری مصاحبه آمادگی لازم را داشته باشند.

۱. در زمان مصاحبه حتماً از کامپیوتر استفاده نمائید و حدالمقدور از طریق کابل شبکه به اینترنت متصل شوید تا مشکلی در اتصال به اینترنت و آنتن دهی نداشته باشید. (از موبایل / تبلت برای انجام مصاحبه استفاده نشود.)

۲. کامپیوتر مجهز به وبکم، میکروفن و هدست باشد. (حتماً کنترل شود که این سه سخت افزار بر روی کامپیوتر نصب بوده و به درستی کار می کنند.)

۳. نرم افزار " ادب connect مستقل" متناسب با ویندوز خود را از طریق لینک https://utec.ut.ac.ir/101 دانلود و بر روی کامپیوتر مورد نظر نصب نمائید.

۴. به منظور احراز هویت در زمان مصاحبه کارت ملی خود را به همراه داشته باشید.

۵. راهنمای مربوط به نحوه انجام مصاحبه به صورت مجازی و توضیحات تکمیلی متعاقباً از طریق سایت پردیس اطلاع رسانی خواهد شد، لذا داوطلبان محترم به منظور اطلاع دقیق از خبرهای مربوط به مصاحبه می بایست به طور مداوم (روزانه) سایت پردیس (aras.ut.ac.ir) را چک نمایند.

۶. مسئولیت عدم اطلاع، عدم آماده سازی و رعایت هریک از موارد ذکر شده بر عهده داوطلب بوده و در صورت نداشتن آمادگی و شرایط لازم در زمان مصاحبه، انصراف از مصاحبه تلقی شده و عواقب بعدی آن برعهده داوطلب خواهد بود.

توجه:

*برنامه زمانبندی مصاحبه گروه مدیریت - دولتی رفتار سازمانی طبق جدول زیر از تاریخ جمعه ۱۸ مهر به دوشنبه ۲۱ مهر انتقال پیدا کرد.

*برنامه زمانبندی مصاحبه گروه علوم اقتصادی گرایش اقتصاد مالی از سه شنبه ۱۵/‏۰۷/‏۹۹‬ به چهارشنبه ۱۶/‏۰۷/‏۹۹‬ انتقال پیدا کرد.

*برنامه زمانبندی مصاحبه گروه حقوق عمومی از جمعه ۱۸/‏۰۷/‏۹۹‬ به دوشنبه ۲۱/‏۰۷‬/‏۹۹‬ انتقال پیدا کرد.

با آرزوی موفقیت

 

 


لینک دانلود فایل

( ۳۷ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.