اتاق مجازی

اطلاع رسانی - درخصوص مصاحبه داوطلبان مقطع دکتری تخصصی و کارشناسی ارشد پردیس بین المللی ارس - نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۰- ۱۳۹۹

۱۳ مهر ۱۳۹۹ | ۱۸:۱۹ کد : ۱۲۹۴۱ اخبار و اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۱۳۷۴۷

۱. بدینوسیله به اطلاع داوطلبان محترم ثبت نام در مقطع دکتری تخصصی پردیس می‌رساند که از یک روز قبل از زمان اعلام شده در جدول زمانبندی با داوطلبانی که نقص مدرک ندارند و مدارک آنها به صورت کامل در سامانه آموزش بارگذاری شده است از طرف گروه مربوطه (با شماره تماس بارگذاری شده در سامانه جامع آموزش) تماس گرفته خواهد شد. لذا داوطلبان محترم توجه داشته باشند که حتماً در روزهای مذکور تلفنشان در دسترس باشد. ضمناً مسئولیت و عواقب مربوط به عدم پاسخگویی به تماس برقرار شده، خاموش بودن تلفن، در دسترس نبودن و … برعهده خود داوطلب بوده و این پردیس مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.

۲. بدینوسیله به اطلاع داوطلبان محترم ثبت نام در مقطع کارشناسی ارشد پردیس می‌رساند که پس از اتمام بررسی مدارک، از زمان شروع مصاحبه‌ها تا تاریخ ۲۲ مهر ۱۳۹۹ با داوطلبانی که نقص مدرک ندارند و مدارک آنها به صورت کامل در سامانه آموزش بارگذاری شده است از طرف گروه مربوطه (با شماره تماس بارگذاری شده در سامانه جامع آموزش) تماس گرفته خواهد شد. لذا داوطلبان محترم توجه داشته باشند که حتماً در روزهای مذکور تلفنشان در دسترس باشد. ضمناً مسئولیت و عواقب مربوط به عدم پاسخگویی به تماس برقرار شده، خاموش بودن تلفن، در دسترس نبودن و … برعهده خود داوطلب بوده و این پردیس مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.

لازم به توضیح است که داوطلبان مقطع دکتری تخصصی نرم افزار " Adobe connect مستقل" را بر روی سیستم کامپیوتری خود نصب نموده و به نکات زیر توجه جدی کنند تا در زمان ورود به لینک اتاق مجازی به آدرس اولیه (آدرس اتاق مورد نظر / http://vclas9.ut.ac.ir) از طریق نرم افزار ادوبی کانکت آمادگی لازم را داشته باشند.

۱. حتماً نرم افزار مذکور را بر روی سیستم کامپیوتری (نه موبایل و نه تبلت) نصب نمائید و حدالمقدور از طریق کابل شبکه به اینترنت متصل شوید تا مشکلی در اتصال به اینترنت و آنتن دهی نداشته باشید. (از موبایل / تبلت استفاده نشود.)

۲. کامپیوتر مورد نظر مجهز به وبکم، میکروفن و هدست باشد. (حتماً کنترل شود که این سه سخت افزار بر روی کامپیوتر نصب بوده و به درستی کار می‌کنند.)

۳. می‌توانید نرم افزار " Adobe connect مستقل" متناسب با ویندوز خود را از طریق لینک https://utec.ut.ac.ir/101 دانلود و بر روی کامپیوتر مورد نظر نصب نمائید.

۴. به منظور احراز هویت کارت ملی خود را به همراه داشته باشید.

۵. لازم به یادآوری است که مرجع اصلی اخبار مرتبط با پردیس و مصاحبه فقط سایت پردیس است و مسئولیت عدم اطلاع از اخبار و اطلاع رسانی‌های انجام شده در سایت و همچنین عدم آماده سازی و رعایت هریک از موارد ذکر شده در بالا برعهده داوطلب خواهد بود.

۶. برای آموزش نحوه استفاده از ادوبی کانکت و ورود به اتاق مجازی مصاحبه بر روی لینک راهنمای ورود به اتاق مجازی زیر کلیک کنید.

با آرزوی موفقیت

 

 


لینک دانلود فایل

( ۶۸ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.