اطلاع رسانی - ارزشیابی استادان - ۳۹۹۱

۱۰ دی ۱۳۹۹ | ۱۳:۴۶ کد : ۱۴۱۹۳ اخبار و اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۵۱۰

بدینوسیله به اطلاع می‌رساند، دانشجویان کلیه مقاطع تحصیلی پردیس می‌بایست ضمن دریافت فایل راهنمای مربوط به ارزشیابی الکترونیکی نیمسال اول سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ جهت انجام ارزشیابی استادان به سامانه جامع آموزش مراجعه نمایند. لازم به توضیح است که بازه زمانی ارزشیابی نیمسال جاری از روز شنبه مورخ ۱۳/‏۱۰/‏۱۳۹۹‬ ‬ ‬ لغایت روز پنجشنبه مورخ ۱۸/‏۱۰/‏۱۳۹۹‬ ‬ خواهد بود و لازم است دانشجویان براساس شرایط موجود به این سوالات پاسخ دهند، ضمناً توجه داشته باشید که فقط دروسی که بصورت مجازی و از طریق سامانه ایلرن تدریس شده باشند قابل ارزشیابی خواهد بود.

تذکر بسیار مهم: در صورت عدم انجام فرآیند ارزشیابی، امکان انجام انتخاب واحد ترم بعدی و رؤیت نمرات ترم جاری برای دانشجویان میسر نخواهد بود.

ضمناً هویت پاسخ دهندگان مشخص نبوده و نتایج به صورت آماری برای معاون علمی پردیس قابل مشاهده خواهد بود، لذا خواهشمند است جهت دریافت بازخورد صحیح از کیفیت برگزاری کلاسهای درسی نهایت دقت و شکیبایی را در انجام فرآیند ارشیابی داشته باشید.


( ۵ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.