اطلاع رسانی انتخاب واحد نیمسال تحصیلی ۳۹۹۲:

۰۴ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۴:۰۶ کد : ۱۵۰۷۰ اخبار و اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۶۱۱

بدینوسیله به اطلاع می‌رساند، دانشجویان کلیه ورودی های پردیس در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی می‌توانند از تاریخ 3 اسفند 1399 لغایت 10 اسفند 1399 نسبت به انجام انتخاب واحد نیمسال 3992 از طریق سامانه جامع آموزش اقدام نمایند.

لازم به ذکر است که به منظور امکان انجام انتخاب واحد می بایست شهریه مربوط به نیمسال 3992 را به همراه بدهی قبلی تسویه نموده و از مسیر ثبت نام - عملیات ثبت نام - ثبت نام اصلی اقدام به اخذ دروس ارائه شده نمائید. همچنین با توجه به برگزاری کلاسها به صورت الکترونیکی، دانشجویانی که در موعد مقرر اقدام به انتخاب واحد ننمایند امکان حضور در کلاسهای درسی را نخواهند داشت و عواقب بعدی آن برعهده خود دانشجو خواهد بود.

نکته: دانشجویان مقطع دکتری تخصصی ورودی های قبل از 3991 که دروس تئوری خود را به پایان رسانده اند و "در انتظار برگزاری آزمون جامع" و یا "در انتظار تصویب موضوع رساله" هستند می بایست به منظور تغییر وضعیت ترم خود به حالتهای مذکور ضمن واریز شهریه، در روزهای غیر تعطیل با همکاران اداره آموزش تماس بگیرند.

تذکر بسیار مهم: با توجه به بخشنامه اداره کل خدماتی آموزشی دانشگاه، کلیه کلاس‌های درسی صرفاً از طریق سامانه یادگیری الکترونیکی (Elearn.ut.ac.ir) برگزار خواهد شد، لذا دانشجویان می‌توانند راهنمای نحوه استفاده از سامانه مذکور را از لینک https://utec.ut.ac.ir/web/academics/reference/students دانلود و مطالعه نمائید.

لازم به توضیح است که نمایندگان کلاس‌ها می‌بایست درخصوص تشکیل کلاسهای درسی با کارشناس مربوطه در اداره آموزش (آقای رشیدزاده) در ارتباط بوده و همکاری لازم را داشته باشند.

نکته ۱: حتماً توجه داشته باشید کد دروس انتخابی مطابق کدهای درسی ارائه شده در فایل مربوط به برنامه‌های درسی که در خبر مربوط به ترمیم اعلام شده است باشد.

نکته ۲برنامه امتحانی هر یک از مقاطع تحصیلی در فایل‌های مربوط به برنامه درسی (در خبر مربوط به ترمیم) اطلاع رسانی شده است، در صورتی که دانشجویان پیشنهادی در این خصوص داشته باشند می‌بایست نهایتاً تا 15 اردیبهشت ماه 1400 درخواست خود را از طریق نماینده کلاس به همراه امضا و تائید کلیه دانشجویان تحویل اداره آموزش نمایند.

نکته ۳برنامه درسی برخی از رشته‌ها از طرف گروه مربوطه به طور کامل ارسال نشده است لذا به محض تکمیل آن متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.


( ۳ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.