کنترل نهایی و تائید برنامه امتحانات پایان ترم - نیمسال دوم تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ - مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی

۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۱:۵۷ کد : ۱۶۱۴۰ اخبار و اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۳۷۸

بدینوسیله به اطلاع می‌رساند، دانشجویان محترم کلیه رشته‌های فعال در پردیس می توانند جهت کنترل نهایی صحت دروس ثبت شده در سامانه جامع آموزش (تائید صحت انتخاب واحد ترم جاری دانشجویان) و رفع مغایرت‌های احتمالی در انتخاب واحد ترمی و لیست‌های حضور و غیاب امتحانات پایان ترم گزارش مربوط به کارت جلسات امتحانی خود را از سامانه جامع آموزش مشاهده نموده و دروس انتخابی را از نظر نام درس، نوع درس، شماره و گروه درسی با مشخصات ارائه شده در برنامه امتحانی مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی (فایل های پیوست) مقایسه کنند و در صورت وجود مغایرت در دروس انتخاب شده از نظر نام درس، نوع درس، شماره و گروه درسی با اداره آموزش پردیس (آقای رشیدزاده) تماس برقرار نمایند تا ضمن بررسی موضوع مشکل را رفع نمایند.

توجه مهم: تاریخ و زمان‌های ثبت شده برروی کارت جلسه امتحان معتبر نبوده و جهت اطلاع از زمان دقیق برگزاری امتحانات فایل Pdf (برنامه امتحانی رشته مورد نظر) پیوست نامه را دانلود نمائید.

تذکر بسیار مهم: چنانچه دانشجو در زمان تعیین شده (تا روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/02/15) برای کنترل اقدامات فوق را انجام ندهد، عواقب ناشی از مشکلات احتمالی (به ویژه در امتحانات پایان ترم) برعهده دانشجو خواهد بود.

                     نکته: چنانچه در خصوص تغییر تاریخ و ساعات امتحانی درخواستی داشته باشید، درخواست خود را با تأیید کلیه اعضا کلاس و استاد مربوطه نهایتاً تا روز چهارشنبه تاریخ 03/22/‏۱۴۰۰ از طریق نماینده کلاس به اداره آموزش (آقای رشیدزاده) ارسال نمائید. لازم به ذکر است که پردیس در روزهای یکشنبه و دوشنبه تعطیل بوده و ساعات کاری از ساعت ۷:۳۰ الی ۱۴:۳۰ می‌باشد.

-- برنامه__امتحانی-مقطع_کارشناسی_ارشد-_3992.pdf ...

-- برنامه__امتحانی-مقطع_دکتری-_3992.pdf ...

 


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.