مجوز برگزاری ارزیابی جامع دکتری تخصصی(Ph.D)، زمان، شیوه برگزاری و لینک اتاق مجازی برگزاری آزمون

۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۰۹:۱۵ کد : ۱۶۳۶۲ اخبار و اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۸۳۲

بدینوسیله به اطلاع دانشجویان مقطع دکتری تخصصی پردیس که فرم مربوط به" مجوز برگزاری ارزیابی جامع دکتری تخصصی(Ph.D)" را تکمیل و به آدرس ایمیل aras.research@ut.ac.ir ارسال نموده‌اند می‌رساند، زمان، شیوه برگزاری و لینک اتاق مجازی برگزاری آزمون برای هر یک از رشته‌ها در فایل پیوست ( PDF ) اطلاع رسانی می‌گردد. دانشجویان محترم توجه داشته باشند که آزمون طبق توضیحات قبلی و از طریق نرم افزارAdobe Connect مستقل (لینک دانلود: https://utec.ut.ac.ir/web/utec/101) برگزار خواهد شد، لذا در این راستا به نکات زیر توجه جدی داشته باشید:

۱. جهت عدم مواجهه با مشکلات سیستمی در زمان برگزاری آزمون، حتماً از سیستم کامپیوتری استفاده نمائید. (از موبایل استفاده نشود)

۲. سیستم مورد استفاده می‌بایست مجهز به وبکم، هندزفری و میکروفن باشد. (حتماً یک روز قبل، از صحت نصب و عملکرد تجهیزات مذکور مطمئن شوید.)

۳. جهت اتصال به شبکه اینترنت، بهتر است از طریق کابل شبکه به اینترنت متصل شوید.

۴. دوربین باید طوری تنظیم شود که دانشجو، فضای اتاق و برگه امتحانی (در آزمون های کتبی) در دید کامل کارشناسان اداره آموزش بوده و صدای میکروفن نیز باز باشد.

۵. در آزمون های کتبی با اعلام اتمام زمان برگزاری آزمون، دانشجویان می‌بایست در کوتاه‌ترین زمان ممکن (حداکثر ۳ دقیقه)، ضمن شماره گذاری صفحات برای هر درس، به ترتیب از پاسخ نامه‌ها عکس (واضح و خوانا) گرفته و به آدرس ایمیل aras.research@ut.ac.ir (آقای سروری) ارسال نمایند.

۶. در آزمون های کتبی در تمام برگه‌ها (پشت و رو) مشخصات مربوط به نام و نام خانوادگی دانشجو، شماره دانشجویی، نام درس و استاد مربوطه درج شده باشد.

تذکر بسیار مهم: با توجه به ضبط جلسات امتحانی توسط نرم افزار و ثبت دقیق زمان ارسال تصویر پاسخ نامه‌ها توسط دانشجویان به ایمیل مذکور، عواقب تأخیر در ارسال و ناخوانا بودن تصویر پاسخ نامه‌ها بر عهده دانشجو خواهد بود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناس مربوطه در اداره آموزش پردیس تماس حاصل نمائید. (۰۴۱۴۲۰۲۴۸۲۵ داخلی ۳۰۱ آقای سروری و یا آدرس ایمیل aras.research@ut.ac.ir )


( ۹ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.