قابل توجه متقاضیان تحصیل در مقاطع دکتری تخصصی، کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی بین الملل - پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران- ثبت نام الکترونیکی

۱۷ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۶:۰۴ کد : ۱۷۱۳۷ اخبار و اطلاعیه ها اخبار پذیرش دانشجو
تعداد بازدید:۲۷۳۷۸

بدینوسیله به اطلاع می رساند، متقاضیان تحصیل در مقاطع دکتری تخصصی، کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی بین الملل در پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران می توانند ضمن دریافت راهنمای ثبت نام ، شیوه نامه دکتری تخصصی،  رشته های مقطع دکتری  شیوه نامه کارشناسی ارشد ، رشته های کارشناسی ارشد ، شیوه نامه دکتری تخصصی بین الملل ، رشته های دکتری تخصصی بین الملل مربوط به پذیرش نیمسال اول سال تحصیلی 1401-1400، از طریق لینک http:/ems1.ut.ac.ir  مطابق با جدول زمانبندی از روز دوشنبه مورخ 1400/03/17 ‬ ‬ لغایت روز پنجشنبه ‬ مورخ 1400/04/17 ‬ جهت انجام ثبت نام الکترونیکی اقدام نمایند.

نکته بسیار مهم: با توجه به تفاوتهای موجود در شیوه نامه های مربوط به دکتری تخصصی بین الملل و دکتری تخصصی جهت شرکت در هر یک از مقاطع دکتری تخصصی بین الملل و دکتری تخصصی حتما شیوه نامه های مربوطه را به دقت مطالعه نمائید.

تذکرات بسیار مهم:

۱- به مدارکی که به صورت ناخوانا بارگذاری شده باشد امتیازی تعلق نخواهد گرفت (در صورتی که حجم فایل زیاد باشد می تواند آن را به صورت فایل زیپ بارگذاری نمائید، همچنین برای بارگذاری بیش از یک فایل در یک لینک نیز می توانید از این روش استفاده نمائید).

* فقط به مدارکی امتیاز تعلق خواهد گرفت که در سامانه بارگذاری شده باشند. 

* به مدارک ارائه شده بعد از خاتمه زمان ثبت نام هیچ امتیازی تعلق نخواهد گرفت.

* در صورت بروز هر گونه مشکل در بارگذاری مدارک، با همکاران پردیس بین المللی ارس تماس حاصل نمائید.

۲- با توجه به تخصیص امتیاز به مدارک گواهی دیپلم، گواهی کارشناسی و گواهی کارشناسی ارشد و نیز تخصیص امتیاز به برخی از دروس منتخب در مقاطع تحصیلی ذکر شده، ارسال مدارک به طور خوانا و بارگذاری ریزنمرات ممهور به مهر معاونت آموزشی دانشگاه مقاطع قبلی ( ریز نمرات کارشناسی و کارشناسی ارشد برای داوطلبان دکتری تخصصی و ریز نمرات کارشناسی برای داوطلبان مقطع کارشناسی ارشد) نیاز است. در صورت عدم بارگذاری مدارک مذکور در بازه زمانی ثبت نام، هیچگونه امتیازی از این بابت به متقاضی تعلق نگرفته و ارائه آن بعد از اتمام زمان ثبت نام الکترونیکی پذیرفته نخواهد شد.

3- زمان ثبت نام، بررسی مدارک، مصاحبه، اعلام نتایج و شروع کلاسها در جدول زمانبندی ارائه شده است لذا در صورت ایجاد هر نوع تغییر احتمالی در زمانبندی های ارائه شده، مراتب متعاقباً از طریق سایت پردیس بین المللی ارس به آدرس aras.ut.ac.ir اطلاع رسانی خواهد شد.

4-  در صورت عدم مراجعه داوطلب برای شرکت در جلسه مصاحبه در موعد مقرر و اظهار بی اطلاعی از اخبار منتشر شده در سایت پردیس بین المللی ارس (درخصوص زمان و نحوه انجام مصاحبه)، هیچگونه عذری پذیرفته نشده و زمان مصاحبه تمدید نخواهد شد.

5- ارسال تصویر صفحه اول مقالات (درصورت وجود) اعم از چاپ شده در مجلات معتبر علمی پژوهشی و  یا کنفرانس های علمی الزامی بوده و ارائه کامل مقالات در زمان مصاحبه ضروری می باشد.

6- آن دسته از متقاضیانی که مایل به استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران یا مربیان دانشگاه ها می باشند می بایست مدارک خود را بارگذاری نموده و در زمان مصاحبه، مدارک مربوطه را ارائه و تحویل نمایند.

7- همواره اخبار و رویدادهای مربوط به ثبت نام و مصاحبه را از طریق سایت رسمی پردیس به آدرس aras.ut.ac.ir دنبال نموده و درصورت بروز هرگونه مشکل و داشتن سوال در فرآیند ثبت نام با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

8. روش انجام مصاحبه (حضوری/مجازی) متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

تلفن های تماس اداره آموزش پردیس: 7 – 04142024825 داخلی های 301 – 305 – 306 ( بجز روزهای یکشنبه و دوشنبه ساعت 8 لغایت 14:30)

تلفن دفتر تهران: 02188990529  (بجز روزهای پنجشنبه و جمعه ساعت 8 لغایت 14:30)

 کانال پردیس : @UTaras   

اینستاگرام پردیس:  @UT.aras   و   @arasinternationalcampus

اداره آموزش پردیس


( ۲۶۲ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.