تمدید مهلت ثبت نام در مقاطع دکتری تخصصی، کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی بین الملل - پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران

۱۶ تیر ۱۴۰۰ | ۱۳:۲۵ کد : ۱۸۲۲۹ اخبار و اطلاعیه ها اخبار پذیرش دانشجو
تعداد بازدید:۲۷۷۶۲

بدینوسیله به اطلاع می رساند، زمان ثبت نام الکترونیکی داوطلبان ثبت نام در پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران تا روز پنجشنبه ‬ مورخ 1400/04/31 تمدید شد. لذا داوطلبان تحصیل در مقاطع دکتری تخصصی، کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی بین الملل (به زبان انگلیسی) می توانند ضمن دریافت راهنمای ثبت نام و موارد زیر:

1.  شیوه نامه دکتری تخصصی،  رشته های مقطع دکتری 

2شیوه نامه کارشناسی ارشد ، رشته های کارشناسی ارشد

3شیوه نامه دکتری تخصصی بین الملل ، رشته های دکتری تخصصی بین الملل (به زبان انگلیسی)

به منظور انجام ثبت نام الکترونیکی نیمسال اول سال تحصیلی 1401-1400، از طریق لینک:  http:/ems1.ut.ac.ir   مطابق با  جدول زمانبندی  تا تاریخ 31 تیرماه 1400 اقدام نمایید.

توجه بسیار مهم: کلاس های نیمسال اول سال تحصیلی 1401-1400 به صورت مجازی و کلاسهای نیمسال دوم به صورت ترکیبی از کلاسهای مجازی و حضوری خواهد بود.

نکته بسیار مهم: با توجه به تفاوتهای موجود در شیوه نامه های مربوط به دکتری تخصصی بین الملل (به زبان انگلیسی) و دکتری تخصصی جهت شرکت در هر یک از مقاطع مذکور حتما شیوه نامه های مربوطه را به دقت مطالعه نمائید.

نکاتی درخصوص ثبت نام:

1. برای انجام ثبت نام به هیج عنوان از موبایل استفاده نکنید.

2. برای انجام ثبت نام حتما از مرورگر اکسپلورر ورژن 9 به بالا استفاده نمائید و در صورت استفاده از مرورگرهای گوگل کروم و فایرفاکس به مشکلات سیستمی برخورد خواهید کرد.

3. درصورت مواجهه با خطای سیستمی "این داطلب قبلا با کد داوطلبی ...... ثبت نام نموده است" حتما با کارشناسان اداره آموزش تماس حاصل نمائید.

4. مدرک پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران، مدرک رسمی دانشگاه تهران می باشد.

تذکرات بسیار مهم:

۱- به مدارکی که به صورت ناخوانا بارگذاری شده باشد امتیازی تعلق نخواهد گرفت (در صورتی که حجم فایل زیاد باشد می تواند آن را به صورت فایل زیپ بارگذاری نمائید، همچنین برای بارگذاری بیش از یک فایل در یک لینک نیز می توانید از این روش استفاده نمائید).

* فقط به مدارکی امتیاز تعلق خواهد گرفت که در سامانه بارگذاری شده باشند. 

* به مدارک ارائه شده بعد از خاتمه زمان ثبت نام هیچ امتیازی تعلق نخواهد گرفت.

* در صورت بروز هر گونه مشکل در بارگذاری مدارک، با همکاران پردیس بین المللی ارس تماس حاصل نمائید.

۲- با توجه به تخصیص امتیاز به مدارک گواهی دیپلم، گواهی کارشناسی و گواهی کارشناسی ارشد و نیز تخصیص امتیاز به برخی از دروس منتخب در مقاطع تحصیلی ذکر شده، ارسال مدارک به طور خوانا و بارگذاری ریزنمرات ممهور به مهر معاونت آموزشی دانشگاه مقاطع قبلی ( ریز نمرات کارشناسی و کارشناسی ارشد برای داوطلبان دکتری تخصصی و ریز نمرات کارشناسی برای داوطلبان مقطع کارشناسی ارشد) نیاز است. در صورت عدم بارگذاری مدارک مذکور در بازه زمانی ثبت نام، هیچگونه امتیازی از این بابت به متقاضی تعلق نگرفته و ارائه آن بعد از اتمام زمان ثبت نام الکترونیکی پذیرفته نخواهد شد.

3- زمان ثبت نام، بررسی مدارک، مصاحبه، اعلام نتایج و شروع کلاسها در جدول زمانبندی ارائه شده است لذا در صورت ایجاد هر نوع تغییر احتمالی در زمانبندی های ارائه شده، مراتب متعاقباً از طریق سایت پردیس بین المللی ارس به آدرس aras.ut.ac.ir اطلاع رسانی خواهد شد.

4-  در صورت عدم مراجعه داوطلب برای شرکت در جلسه مصاحبه در موعد مقرر و اظهار بی اطلاعی از اخبار منتشر شده در سایت پردیس بین المللی ارس (درخصوص زمان و نحوه انجام مصاحبه)، هیچگونه عذری پذیرفته نشده و زمان مصاحبه تمدید نخواهد شد.

5- ارسال تصویر صفحه اول مقالات (درصورت وجود) اعم از چاپ شده در مجلات معتبر علمی پژوهشی و  یا کنفرانس های علمی الزامی بوده و ارائه کامل مقالات در زمان مصاحبه ضروری می باشد.

6- آن دسته از متقاضیانی که مایل به استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران یا مربیان دانشگاه ها می باشند می بایست مدارک خود را بارگذاری نموده و در زمان مصاحبه، مدارک مربوطه را ارائه و تحویل نمایند.

7- همواره اخبار و رویدادهای مربوط به ثبت نام و مصاحبه را از طریق سایت رسمی پردیس به آدرس aras.ut.ac.ir دنبال نموده و درصورت بروز هرگونه مشکل و داشتن سوال در فرآیند ثبت نام با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

8. روش انجام مصاحبه به صورت مجازی خواهد بود.

تلفن های تماس اداره آموزش پردیس: 7 – 04142024825 داخلی های 301 – 305 – 306 ( بجز روزهای یکشنبه و دوشنبه ساعت 8 لغایت 14:30)

تلفن دفتر تهران: 02188990529  (بجز روزهای پنجشنبه و جمعه ساعت 8 لغایت 14:30)

 کانال پردیس  : @UTaras   

 اینستاگرام پردیس  :  @UT.aras 


( ۲۴۵ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.