برنامه زمانبندی و تمهیدات لازم جهت برگزاری مصاحبه (غیرحضوری/مجازی) مقطع دکتری پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران

۱۴ مرداد ۱۴۰۰ | ۲۲:۳۵ کد : ۱۹۱۹۳ اخبار و اطلاعیه ها اخبار پذیرش دانشجو
تعداد بازدید:۷۸۳۳

لازم به توضیح است که با توجه به شرایط موجود پیرامون شیوع ویروس کرونا، نحوه انجام مصاحبه ها برای داوطلبان مقطع دکتری تخصصی به صورت مجازی و از طریق نرم افزار " ادب connect مستقل" خواهد بود. لذا داوطلبان می بایست به نکات زیر توجه جدی کنند تا در زمان برگزاری مصاحبه آمادگی لازم را داشته باشند.

۱. در زمان مصاحبه حتماً از کامپیوتر استفاده نمائید و حدالمقدور از طریق کابل شبکه به اینترنت متصل شوید تا مشکلی در اتصال به اینترنت و آنتن دهی نداشته باشید. (از موبایل / تبلت برای انجام مصاحبه استفاده نشود.)

۲. کامپیوتر مجهز به وبکم، میکروفن و هدست باشد. (حتماً کنترل شود که این سه سخت افزار بر روی کامپیوتر نصب بوده و به درستی کار می کنند.)

۳. نرم افزار " ادب connect مستقل" متناسب با ویندوز خود را از طریق لینک https://utec.ut.ac.ir/101 دانلود و بر روی کامپیوتر مورد نظر نصب نمائید.

۴. به منظور احراز هویت در زمان مصاحبه کارت ملی خود را به همراه داشته باشید.

۵. راهنمای مربوط به نحوه انجام مصاحبه به صورت مجازی و توضیحات تکمیلی متعاقباً از طریق سایت پردیس اطلاع رسانی خواهد شد، لذا داوطلبان محترم به منظور اطلاع دقیق از خبرهای مربوط به مصاحبه می بایست به طور مداوم (روزانه) سایت پردیس (aras.ut.ac.ir) را چک نمایند.

۶. مسئولیت عدم اطلاع، عدم آماده سازی و رعایت هریک از موارد ذکر شده بر عهده داوطلب بوده و در صورت نداشتن آمادگی و شرایط لازم در زمان مصاحبه، انصراف از مصاحبه تلقی شده و عواقب بعدی آن برعهده داوطلب خواهد بود.

*تذکر مهم: داوطلبان محترم اخبار مربوط به مصاحبه و فرآیند انجام آن را از طریق سایت پردیس ارس پیگیری نمایند، هر تغییر در برنامه ایجاد شود از این سایت اعلام خواهد شد.

((زمان شروع تمامی مصاحبه ها از ساعت 8.30 صبح می باشد لطفا در زمان مقرر شده در اتاق مجازی حضور داشته باشید.))

لینک دانلود مستقیم نرم افزار ادوبی کانکت جهت ورود به اتاق مجازی 

*برنامه زمانبندی مصاحبه مقطع دکتری پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران به تفکیک رشته گرایش ها :


لینک دانلود فایل

( ۵۷ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.