اطلاع رسانی برنامه‌های درسی و امتحانی و زمان انتخاب واحد (ثبت نام) نیمسال تحصیلی ۴۰۰۱:

۱۳ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۲:۲۵ کد : ۲۰۱۸۴ اخبار و اطلاعیه ها اخبار آموزشی
تعداد بازدید:۲۴۸۸

بدینوسیله به اطلاع می‌رساند، دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی پردیس می‌توانند ضمن دریافت برنامه درسی از لینکهای مربوطه و دانلود تقویم آموزشی دانشگاه تهران از طریق لینک " تقویم" مطابق فایل راهنما از روز شنبه مورخ ۶ شهریور ۱۴۰۰ لغایت روز شنبه مورخ ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ اقدام به انتخاب واحد (ثبت نام) نمایند.

تذکر بسیار مهم: با توجه به بخشنامه قبلی اداره کل آموزش دانشگاه، کلیه کلاس‌های نیمسال ۴۰۰۱ از اول مهرماه و صرفاً از طریق سامانه یادگیری الکترونیکی (Elearn.ut.ac.ir) برگزار خواهد شد، لذا دانشجویان می‌توانند راهنمای نحوه استفاده از سامانه مذکور را از لینک https://utec.ut.ac.ir/web/academics/reference/students دانلود و مطالعه نمائید.

لازم به توضیح است که نمایندگان کلاس‌ها می‌بایست در خصوص تشکیل کلاسهای درسی با کارشناس اداره آموزش (جناب آقای رشیدزاده) در ارتباط بوده و همکاری لازم را داشته باشند.

نکته ۱: حتماً توجه داشته باشید کد دروس انتخابی مطابق کدهای درسی ارائه شده در فایل مربوط به برنامه‌های درسی باشد.

نکته ۲: برنامه امتحانی هر یک از مقاطع تحصیلی در فایل‌های مربوط به برنامه درسی اطلاع رسانی شده است، در صورتی که دانشجویان پیشنهادی در این خصوص داشته باشند می‌بایست نهایتاً تا پایان آبان ماه ۱۳۹۹ درخواست خود را از طریق نماینده کلاس به همراه امضا و تائید کلیه دانشجویان تحویل اداره آموزش نمایند.

نکته ۳: برنامه درسی برخی از رشته‌ها از طرف گروه مربوطه به طور کامل ارسال نشده است لذا به محض تکمیل آن متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.

تقویم__نهایی_1401-1400

برنامه_درسی_و_امتحانی_ترم_4001

برنامه_درسی_و_امتحانی_ترم_4001- مقطع دکتری

برنامه_درسی_و_امتحانی_ترم_4001- مقطع کارشناسی ارشد


( ۳۲ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.