اطلاع رسانی برنامه‌های درسی و امتحانی و زمان حذف و اضافه (ترمیم) نیمسال ۰۱-۱۴۰۰:

۱۴ مهر ۱۴۰۰ | ۱۱:۰۹ کد : ۲۱۸۸۷ اخبار و اطلاعیه ها اخبار آموزشی
تعداد بازدید:۳۶۶۳

بدینوسیله به اطلاع می‌رساند، دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی پردیس می‌توانند ضمن دریافت برنامه درسی از لینکهای مربوطه و دانلود تقویم آموزشی دانشگاه تهران از طریق لینک " تقویم" مطابق فایل راهنما از روز شنبه مورخ 17 مهر ۱۴۰۰ لغایت روز دو شنبه مورخ 19 مهر۱۴۰۰ اقدام به حذف و اضافه (ترمیم) نمایند.

تذکر بسیار مهم: با توجه به بخشنامه قبلی اداره کل آموزش دانشگاه، کلیه کلاس‌های نیمسال ۴۰۰۱ از طریق سامانه یادگیری الکترونیکی (Elearn.ut.ac.ir) برگزار خواهد شد، لذا دانشجویان می‌توانند راهنمای نحوه استفاده از سامانه مذکور را از لینک زیر  https://utec.ut.ac.ir/web/academics/reference/students دانلود و مطالعه نمائید.

لازم به توضیح است که نمایندگان کلاس‌ها می‌بایست در خصوص تشکیل کلاسهای درسی با کارشناس اداره آموزش (جناب آقای رشیدزاده) در ارتباط بوده و همکاری لازم را داشته باشند.

نکته ۱: حتماً توجه داشته باشید کد دروس انتخابی مطابق کدهای درسی ارائه شده در فایل مربوط به برنامه‌های درسی باشد.

نکته ۲: برنامه امتحانی هر یک از مقاطع تحصیلی در فایل‌های مربوط به برنامه درسی اطلاع رسانی شده است، در صورتی که دانشجویان پیشنهادی در این خصوص داشته باشند می‌بایست نهایتاً تا پایان آبان ماه 1400 درخواست خود را از طریق نماینده کلاس به همراه امضا و تائید کلیه دانشجویان تحویل اداره آموزش نمایند.

نکته ۳: برنامه درسی برخی از رشته‌ها از طرف گروه مربوطه به طور کامل ارسال نشده است لذا به محض تکمیل آن متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.

نکته4: زمان تشکیل کلاسها از هفته آینده 22 مهر ماه 1400 خواهد بود.

نکته5: دانشجویانی که در زمان انتخاب واحد موفق به اخذ دروس ترمی خود نشده اند می توانند در زمان حذف و اضافه اقدام نمایند.

نکته 6: دانشجویان دکتری که وارد ترم 4 یا ترم 5 شده اند جهت انجام انتخاب واحد با کارشناسان اداره آموزش پردیس تماس حاصل نمایند و دانشجویانی که در ترم های 6 به بعد هستند در صورتی که از طرح پژوهشی خود دفاع نموده اند می بایست واحد رساله را اخذ نمایند.

نکته 7: دانشجویان کارشناسی ارشد که واحدهای تئوری خود را به پایان رسانده اند و هنوز موفق به دفاع از پایان نامه خود نشده اند می بایست نسبت به اخذ واحد پایان نامه اقدام نمایند.

-- برنامه_درسی_و_امتحانی_مقطع_کارشناسی_ارشد_ترم_4001. ...
-- برنامه_درسی_و_امتحانی_ترم_4001.xlsx ...
-- برنامه_درسی_و_امتحانی_مقطع_دکتری_ترم_4001.pdf ...


( ۲۵ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.